Ceny obědů platné od 1. 1. 2019

• Žáci - 31,- Kč
  • Cizí strávníci - 73,- Kč

Vážení strávníci, rodiče

v rámci zkvalitňování služeb jídelny vám nabízíme novou službu - objednávání stravy po internetu.

Aplikace strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem.

V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu.

Pro přidělení uživatelského jména a hesla se, prosím, zaregistrujte v kanceláři školní jídelny.

Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz

Při prvním přihlášení žáka je nutné zakoupit čip (cena čipu 115,--Kč). Čip slouží k výběru ze dvou druhů jídel a k vytištění lístku.

Platit obědy lze hotově v pokladně ŠJ nebo převodem na účet.

Bližší informace u vedoucí ŠJ pí Tobiáškové na tel. 374 790 498 (mobil 732 409 886) nebo email jidelna@ssbor.cz.

ANO (67%)
NE (33%)
Již jste hlasoval(a).

Počasí dnes:

2. 7. 2020

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 23 až 27°C, na JV až 29°C. Noční teploty 17 až 13°C.